Nők raboltak ki egy idős férfit Kunmadarason
Megtámadott és kirabolt két nő egy idős férfit Kunmadarason. A támadókat a rendőrök gyorsan elfogták.
Szeptember 19-én, szombaton este hatolt be két nő egy egyedül élő, 72 éves férfi házába Kunmadarason. Az egyik nő az idős férfit lefogta, míg a másik kivette az áldozat zsebéből a pénztárcát és egy mobitelefont.
A zsákmánnyal menekülő támadókat az idős férfi üldözőbe vette, de nem érte őket utol. Csak másnap délelőtt mesélte el a férfi a történteket hozzátartozójának, aki aztán értesítette a rendőrséget.
A karcagi rendőrök bejelentés napján azonosították, majd el is fogták a gyanúsítottakat, egy 36 és egy 22 éves nőt. A rablással meggyanúsított nővéreket őrizetbe vették, s kezdeményezték előzetes letartóztatásukat.
havariapress.hu